projektowanie WNĘTRZ i Wizualizacje

AGNIESZKA SOSNOWSKA

Szybkie wykonanie

Zadowolenie klienta jest dla mnie sprawą kluczową, dlatego staram się w pełni dopasować do oczekiwań klientów. Terminowość ma dla mnie ogromne znaczenie.

Wsparcie na etapie realizacji

Z ogromną przyjemnością pomogę podczas realizacji projektu, dobierając odpowiednich wykonawców, wskazując godne zaufania miejsca zakupów oraz czuwając nad przebiegiem prac.

Wieloletnie Doświadczenie

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie przy projektowaniu wnętrz dało mi możliwość zbudowania grupy wykonawców, dla których każde zlecenie jest wyjątkowe. Płynna współpraca na etapie realizacji daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Projektowanie wnętrz

Nowoczesne
Rozwiązania

Aby stworzyć idealne wnętrze będące Państwa wymarzoną przestrzenią, regularnie uczestniczę w szkoleniach branżowych i wydarzeniach z  dziedziny architektury, pozyskując wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach i najnowszych materiałach.

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Realizacji

O MNIE

Długoletnie doświadczenie

Dyplomowany architekt wnętrz; absolwentka Akademia Sztuki z tytułem zawodowym magistra sztuki projekt dyplomowy uhonorowany wyróżnieniem.

Projektowanie to nie tylko zawód

To dążenie do satysfakcji podczas tworzenia wyjątkowych i spójnych wnętrz, będących połączeniem wrażliwości, kreatywności i kompozycji, dbałości o najmniejszy detal, jak również wiedzy technicznej.

  Kontakt

  Agnieszka Sosnowska

  Sun&More

  Współpraca z Agnieszką to czysta przyjemność Profesjonalizm, terminowość, wspaniałe wyczucie stylu i panujących trendów, znajomość materiałów i aktualnego wzornictwa, a przede wszystkich ogromna życzliwość, cierpliwość i otwartość w stosunku do klienta i jego pomysłów - to wszystko co cechuje najlepszą projektantkę. Z całego serca polecamy współpracę!

  Ewa Knap

  W każdej branży chcemy spotkać kogoś kto wysłucha nas uważnie, a następnie spełni nasze oczekiwania. W Pani Agnieszce znalazłam nie tylko to czujne ucho. We wstępnym projekcie pokazała od razu wnętrze moich marzeń. W dzisiejszych czasach można utonąć próbując wybrać pasujące do siebie sprzęty, kafelki, armaturę i Pani Agnieszka cudownie to ściągnęła z mojej zawsze zajętej głowy. Bardzo się cieszę, że spotkałam kogoś o tak dużej wrażliwości na potrzeby klienta, ogromnym poczuciu estetyki i takim zaangażowaniu w projekt.

  Anna Sozańska

  Pani Agnieszka prowadzi profesjonalna pracownie projektowania wnętrz, oferująca usługi na najwyższym poziomie. Wnętrza bardzo funkcjonalne i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Polecam!

   Chcesz zaprojektować wnętrze dla siebie?

   Każdy z moich projektów jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Projektując wnętrza inspiruję się pięknem i harmonią oraz dbam aby pasowały do Państwa osobowości i indywidualnych potrzeb.